Брат Ілона Маска навчає школярів фемерському бізнесу

0 157

У понад 100 школах по всій Америці нова некомерційна організація  Кімбал Маска Big Green почала будівництво навчальних міні-городів. З їх допомогою старшокласники зможуть побудувати власний фермерський бізнес, який приносить близько $ 400 доходу в рік. Маск сподівається, що його проект допоможе виростити нове покоління фермерів, а також перемкне увагу дітей з фастфуда на більш корисні продукти.

Вже у квітні 2018 року організація Big Green обладнає міні-городи в 100 школах в Детройті – на цей проект спонсори виділили $ 5 млн. Всього на навчання школярів базовим навичкам фермерства та підприємництва Big Green витратить $ 25 млн. Як повідомляє Business Insider, до кінця 2020 року ще по 100 городів з’явиться в чотирьох штатах США: в Колорадо, Кентуккі, Каліфорнії і Техасі.

Засновник Big Green Кімбал Маск впроваджує цей проект вже не перший рік. Ще в 2011 році він запустив програму Learning Gardens в 300 американських школах і дитячих садах. До кінця 2017 року їхня кількість зросла до 425. За допомогою міні-ферм Маск хоче показати дітям, що таке справжня їжа і викликати у них інтерес до здорового харчування.

Для учнів старших класів шкільні городи ще й джерело заробітку. Старшокласники самостійно вирощують овочі, а потім продають їх на ринку або постачають місцевим ресторанам. Так, в Чикаго їдальня Google купує продукцію у школярів. У рік один початківець фермер може заробити до $ 400.

Для брата Ілона Маска ферми – це не пережиток минулого, який не змінюється століттями. Його компанія Square Roots розробляє контейнерні вертикальні ферми для вирощування овочів, які в майбутньому мають з’явитися в більшості великих міст США. Кожен контейнер щотижня виробляє 22,6 кг листових овочів, витрачаючи лише 30 літрів води щодня. Кімбал Маск також управляє однойменним фермерським акселератором, який готує майбутніх підприємців – власників ферм. Шкільна програма може також стати одним з етапів підготовки майбутніх фахівців.

Експерти вже порівнюють підхід Кімбал Маска з підходом його старшого брата. Поки Ілон Маск будує енергетичну інфраструктуру і змінює космічний ринок, Кімбал сподівається влаштувати революцію в сільському господарстві. Всі його проекти – це частина єдиної екосистеми, яка готує фахівців для роботи на інноваційних фермах. Втім, як і у випадку з його братом, не всі вірять в успіх його починань. Деякі вважають, що Кімбалу Маску не вистачає досвіду роботи на справжній фермі, а його теоретичних знань недостатньо, щоб влаштувати революцію в галузі сільського господарства.

SEEDs.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!