Будемо з сіллю: з нового родовища, що на Закарпатті, добули першу сіль

0 2 491

На Закарпатті видобули першу сіль під час розробки Тереблянського соляного родовища (Тячівський район). У перспективі воно зможе забезпечити 100% потреб України, пише SEEDS.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита, оприлюднивши відповідні фото.

Першу сіль вдалося видобути 28 липня. Напередодні керівник ОВА передав її президенту Володимиру Зеленському під час координаційної наради щодо економічної, соціальної та безпекової ситуації в регіоні.

«Під час координаційної наради щодо економічної, соціальної та безпекової ситуації в Закарпатській області під керівництвом Президента Володимира Зеленського передав Главі держави першу сіль, добуту в межах розробки Тереблянського соляного родовища, що на Тячівщині», – пише Віктор Микита.

За його словами, ця подія має колосальне значення для продовольчої безпеки країни й економічного розвитку нашого регіону.

«Родовище на Закарпатті зможе на 100% забезпечити Україну технічною і кухонною сіллю, яка в найближчій перспективі буде поставлена для утримання доріг у зимовий період та для закриття потреб населення.

Читайе також: В Україні створюють Реєстр рейдерів

Ми разом провели величезну роботу для того, щоб проєкт став реальністю. Це нова сторінка в історії України та Закарпаття, котра посилить нашу країну і зміцнить економічний фронт», – вважає Віктор Микита.


Через бойові дії на Сході України зупинилося державне підприємство Артемсіль, розташоване в тимчасово окупованому місті Соледар (Донецька область). Артемівське родовище кам’яної солі постачало понад 90% продукту в Україні.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!