Через війну фермеру з Запоріжжя довелось релокувати свій пекучий бізнес на інший берег Дніпра

0 134

Підприємець Максим Пузанов із Запоріжжя до повномасштабної війни вирощував гіркі перці на земельній ділянці своїх родичів у селі Таврійське Запорізької області. Через постійні російські обстріли чоловік релокував виробництво на інший берег Дніпра – в село Бабурка, пише SEEDS.  

На новому місці фермер орендував земельні ділянки, посадив гіркі перці, духмяні трави, часник та придбав обладнання. Однак і тут чоловіка спіткали нові випробування. Після підриву Каховської ГЕС зникла технічна вода для поливу:

“І досі її немає. Тому ми разом з нашими дачниками, фермерами вирішили пробурити таку спільну свердловину, завдяки якій в усіх усе виросло і наші перчики теж”.

Нині Максим вирощує понад два десятки сортів гіркого перцю та розвиває виробництво гострих соусів. Допомагають Максиму розвивати виробництво батьки.

Читайте також: Українські розробники створили надлегку систему для дистанційного пошуку мін

За грантові кошти придбав обладнання та облаштовує приміщення.

“У нас невеличкий цех. Ми отримали отаке обладнання. Це нам допоміг міжнародний фонд USAID. І ще частина обладнання має за контрактом прийти. Це дуже велика допомога для нас і для інших крафтових виробників”, – розповів Максим Пузанов Суспільному.

У подальших планах фермера — вдосконалюватися та продовжувати бізнес, аби підтримати економіку країни.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!