Чому для захисту рослин варто обирати мікробіологічні препарати?

0 224

Запит споживачів на органічну продукцію чи харчові продукти високої якості, а також тенденція до посилення контролю в галузі застосування хімічних добрив та ЗЗР мотивують аграріїв шукати альтернативи. В Україні є підприємства, які пропонують інноваційні рішення для виробників плодоовочевої продукції. Це біологічні препарати, які не шкодять ні рослинам, ні довкіллю, ні кінцевому споживачеві. Детальніше про цей напрямок розкаже Ірина Мельнікова, керівник випробувальної лабораторії Інституту Агробіології, представниця компанії BioNorma під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ», яка відбудеться 15 лютого о 12:00 в МВЦ Києва, повідомляє SEEDS.

«‎Більшість пропозицій на ринку засобів захисту рослин наразі є хімічними продуктами, ми ж робимо акцент на біологічних складових. Наші засоби — це мікробіологічні препарати. Це клітини бактерій або спори грибів, які впливають на рослини завдяки тісній взаємодії, як наприклад утворення мікоризи (препарат «БІОНОРИА МІКОРИЗА»). Робота препарату, перш за все, пов’язана з кореневою системою рослини. Мікориза утворюється на коренях, збільшуючи площу кореневої системи рослини. У нас також є препарат «‎БІОНОРМА ТРИХОДЕРМА», який захищає рослини від грибкових захворювань. Це мікробіологічний засіб, який допомагає витісняти патогенні грибків, захищаючи рослини від хвороб»‎, — зазначає Ірина Мельнікова.

«Усі ці засоби підходять і для органічного виробництва плодоовочевої продукції. У нас є сертифікат Organic Standard. Усі продукти безпечні для довкілля»‎, — наголошує представниця компанії BioNorma.

Детальніше про ці інноваційні рішення можна дізнатись під час конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ».

Організатори заходу — агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку. Деталі конференції та тематику виступів інших спікерів можна переглянути тут.

Конференція відбудеться у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна».

Участь у конференції безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням.

Запрошуємо професійних виробників плодоовочевої продукції!

Контакти організаторів для співпраці: +38(099) 737-17-92

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!