Чотири фермерські ярмарки організовують на Рівненщині для продажу продуктів без посередників

0 474

Малі та середні фермери часто скаржаться на низькі закупівельні ціни на їх продукцію, а покупці, у свою чергу, – на високі роздрібні ціни на овочі, фрукти, молочну продукцію. Чи можлива така ситуація, коли у виграші залишаться і ті, й інші? Так, якщо товар продаватимуть без посередників – з ферми до столу. Саме задля цього у Рівному щороку восени організовують фермерські ярмарки, повідомляє SEEDS.

Усього цієї осені на Рівненщині відбудеться чотири такі масштабні сільськогосподарські ярмарки. Перший пройшов минулих вихідних у рівненському парку “Хімік”. Ціни оптові – картоплю, наприклад, можна купити за 5 грн за кілограм, а капусту – по 3,5 грн за кілограм. Саме через це деякі жителі міста скуповували продукцію десятками кілограмів – щоб запастися фермерськими продуктами на зиму. Робили закупи і самі фермери – обирали нові сорти картоплі, радилися з колегами.

Узяли участь у першому ярмарку понад 150 фермерів та виробників харчової продукції. Крім овочів та фруктів продавали молочну продукцію, мед, рибу, саджанці. Влада Рівного надала місця для організації ярмарку безкоштовно.

Далі – більше, говорить голова Рівненської обласної асоціації фермерів Андрій Кузьмич.

“Перед ярмарком майже тиждень була дощова погода. Тому далеко не всі охочі фермери змогли приїхати, не всі ще зібрали врожай. Але все попереду”, – зазначає Андрій Кузьмич.

У цілому, на Рівненщині цього року пройде ще три таких сільськогосподарських ярмарки. Наступний – 2 жовтня у селищі Квасилів, решта – пізніше у Рівному.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!