Ціни на моркву залишаються рекордними

0 234

Пропозиція коренеплодів нового урожаю на ринку збільшується, відповідно ціни поступово знижуються. Зокрема, цього тижня подешевшала морква. Утім, ціни на неї залишаються рекордними і значно вищими, ніж торік, повідомляє SEEDS.

“Зокрема, зараз виробники декларують ціну на моркву на рівні 20-25 грн/кг ($0,55-0,68/кг), що в середньому на 10% дешевше, ніж наприкінці попереднього тижня. За словами ключових гравців ринку, це зниження відпускних цін пов’язане із сезонним зростанням пропозиції моркви. Так, сьогодні практично у всіх регіонах країни йде збирання врожаю моркви середніх сортів. При цьому деякі господарства західних регіонів вже приступили до збирання пізніших сортів, внаслідок чого пропозиція цих коренеплодів на ринку збільшилася”, – зазначають аналітики порталу EastFruit.

Читайте також: Ціни на малину обвалились: коли ягода стане ще дешевшою?

Наразі морква у 3,7 раза дорожча, ніж на початку серпня минулого року. Це пов’язано з окупацією південних регіонів, які були основними постачальниками ранньої моркви. Протягом найближчих тижнів пропозиція моркви на ринку зростатиме.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!