Ціни на малину обвалились: коли ягода стане ще дешевшою?

0 9 891

На український ринок почали надходити масові партії малини з місцевих господарств. Це призвело до стрімкого подешевшання ягоди. Утім діапазон цін на малину ще достатньо широкий. Якісна малина гарного товарного вигляду ще достатньо дорога, тому заготівельники замороженої ягоди очікують подальшого подешевшання, пише SEEDS.

“Українські садівники озвучують ціни на малину в діапазоні 60-120 грн за кілограм ($1,64-3,28/кг), що в середньому на 27% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня. Широкий ціновий діапазон учасники ринку пояснюють різними якісними характеристиками продукції. За цінами нижньої межі діапазону у продаж на внутрішньому ринку надходять залишкові партії ягід літніх сортів, які, як правило, нетранспортабельні і не мають попиту у представників компаній із заморожування.

За максимальними цінами сьогодні у продаж надходять об’ємніші партії малини ремонтантних сортів, до збирання яких активно почали в господарствах північних і західних областей країни”, – зазначають аналітики порталу EastFruit.

Попри подешевшання, малина все ще у середньому на 26% дорожча, ніж минулого року. Зниження цін триватиме. Компанії, які займаються заморожуванням ягід, почнуть масові закупівлі, коли ціна знизиться до 60 – 70 грн за кілограм. Тільки у цьому випадку вони зможуть конкурувати з європейськими виробниками.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!