Діти збирали ягоди, щоб купити тепловізор для військових

0 232

На “Байрактари” та спорядження для українських захисників збирає кошти вся країна. До справи долучаються навіть діти: одні продають розсаду біля церкви, інші – лимонад на імпровізованих блокпостах, а школярі з Вінниччини збирали ягоди, кавуни та дині у фермерському господарстві, щоб заробити на тепловізор, повідомляє SEEDS.

Діти та племінник фермера Андрія Федика працювали кілька тижнів, щоб заощадити необхідну суму.“Пам’ятаєте, пару тижнів тому, виставляв світлини своїх дітей та племінника, які продавали городину, щоб зібрати для ЗСУ грошей? На тому робота не закінчилася, а тривала й досі. Діти працювали наполегливо, не тільки продавали, але й збирали лохину, кавуни, дині. Зрештою заробили… 30 тис. гривень! Далі саме цікаве. Питаю: на що хочете витратити гроші? “Тільки на тепловізор!” Тепловізор знайшли за 51 тисячу, зі всіма можливими знижками і ще й по старому курсу”, – розповів фермер.

Наразі тепловізор вже передали військовим.Читайте також: Школярі продають розсаду, щоб допомогти ЗСУ

Діти збирали ягоди, щоб купити тепловізор для військових”Це історія про те, що діти все розуміють. І вони вміють бути більш жертовними, ніж багато хто з дорослих. Нам всім є чому у них повчитися. Теплак вже поїхав туди, де в ньому є велика потреба”, – говорить Андрій Федик.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!