Ціни на українські яблука продовжать зростати

0 422

Цього року ціни на агропродукцію досить високі. Однак спеціалісти вважають, що це ще не межа. Так, експерти прогнозують збільшення вартості українських яблук, пише SEEDS.

Зокрема, такі прогнози озвучив головний агроном компанії «Сади Дніпра» Ігор Бутковський. Він зазначив, що наразі є ряд причин так вважати. «Є декілька варіантів розвитку подій, але я думаю, що ціна на яблука буде гарна. Одна з причин цього  полягає в тому, що в Україну не будуть завозити яблука з Польщі чи інших країн через дорогу логістику. Тож наші садівники зможуть за кращою ціною продавати свій урожай. Окрім того, багато виробників цьогоріч не мали змоги доглядати за своїми садами, тож якісного яблука буде небагато, а придатного для переробки – навпаки», – говорить Ігор Бутковський, повідомляє techhorticulture.com.

Читайте також: Ринок Індії відкриється для українського яблука вже в наступному році – УПОА

При цьому, на думку спеціаліста, вартість яблук на експорт залишиться на тому ж рівні, що і завжди. «Щодо експорту, то в нас є попередні домовленості, зокрема є навіть замовлення на Галу, яку ми невдовзі почнемо збирати, щоб відразу її відправляти. Плануємо з наступного тижня починати збір (ред. – кінець серпня-початок вересня). Розмір яблук уже гарний, забарвлення також, але яблука ще тверді, адже крохмаль поки що недостатньо розпався на цукри. Тому чекаємо ще декілька днів і будемо збирати й експортувати», – додав він.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!