«Краще вилити, ніж продати»: На Луганщині фермери віддають окупантам молоко за безцінь

0 187

У скрутному становищі залишаються аграрії Луганської області. Наразі регіон майже повністю знаходиться під російською окупацією. Тож місцеві фермери не мають змоги повноцінно збувати свою продукцію. Наприклад, через ситуацію, що склалася, дуже страждають місцеві виробники молока. Вони змушені продавати свою продукцію окупантам за безцінь, щоб мати хоч якийсь заробіток, пише SEEDS.

Такою інформацією поділився голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай на своєму Telegram-каналі. «Краще вилити, ніж продати», – фермерам Луганщини окупанти пропонують по 7 рублів за літр молока. Фермери так кажуть поміж собою, але все ж таки продають його росіянам. Вимушені, щоб мати хоч якісь кошти. Такі смішні суми навіть не дозволяють працювати в «нуль». Дійсно, дешевше зупинитися, але в галузі тваринництва за мить це зробити неможливо», – зазначив він.

Читайте також: Окупанти вкрали мільйони тонн українського врожаю

До слова, за даними Департаменту агропромислового розвитку Луганської обласної державної адміністрації, минулого року місцеві фермери мали змогу продавати молоко по 20 грн за літр. «Це в сім-вісім разів вище, аніж зараз. Така ціна «руського миру», – додав Сергій Гайдай.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!