Дефіцит українських цибулі та часнику будуть заповнювати за рахунок продукції з Єгипту

0 410

«Асоціація виробників часнику України» та «Єгипетська асоціація цибулі та часнику» підписали меморандум про співпрацю. Про це розповіла керівник «Асоціації виробників часнику України» Юліанна Мусса, яка нещодавно повернулася із бізнес-поїздки до Єгипту, пише SEEDS.

Юліанна Мусса пропонує всім зацікавленим у постачанні часнику та цибулі в Україну звертатися до «Асоціації виробників часнику України» для забезпечення довгострокових поставок якісних продуктів. Крім того, асоціація пропонує постачання цибулі з Польщі та Нідерландів.

Читайте також: Цибуля в Україні вже коштує вчетверо дорожче, ніж рік тому

Керівник асоціації розповідає, що головною перевагою у виробництві цибулі є те, що Єгипет може вирощувати її у три цикли, тобто вегетаційний період становить приблизно 3 місяці. Цей ринок історично дуже розвинений, оскільки Єгипет є експортером до таких арабських країн як Саудівська Аравія, Кувейт, Катар, ОАЕ, Тайвань, Пакистан, а також до деяких країн Східної Європи та Канади.

«Тут дуже розвинена система поливу вздовж річки Ніл, що дозволяє зробити її дуже ефективною. В обробці полів переважає в основному ручна праця, але є також дуже розвинені фермерські господарства, де є всі умови для механізованої обробки поля технікою, зрошувальні системи та пакувальні машини, які за зміну запаковують від 5-7 контейнерів цибулі або часнику», — ділиться враженнями Юліанна Мусса, повідомляє agroportal.ua.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!