На Київщині бджоли врятували людей від вибуху міни

0 188

Під час тимчасової окупації Київщини росіяни вдалися навіть до мінування вуликів. Однак бджолам вдалося врятувати місцевих жителів від вибуху, пише SEEDS.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав бджоляр Микола Шліпко.

«Окупанти замінували вулик, проте від вибуху людей врятували бджоли. Цю історію розповіли жителі Київщини. Після відкриття кришки вулика не відбувся вибух, бо за півроку бджоли залили запалювачі медом і шпильки не вискочили. Наші бджілки, що тут сказати», – зазначив він.

Нагадаємо, що на початку цього року бджолярі Чилі влаштували мітинг перед президентським палацом у Сантьяго. Пасічники привезли на акцію протесту 60 вуликів з бджолами. Представники галузі вимагали зустрічі з президентом країни, підвищення цін на мед та виділення державної підтримки для виробників натурального меду. Під час мітингу правоохоронці почали затримувати учасників акції та забирати вулики. Утім, поліцейським завадили бджоли. Комахи серйозно вжалили кількох правоохоронців. Сімох поліцейських довелося госпіталізувати. Детальніше про це читайте у матеріалі «Бджоли захистили пасічників, які вийшли на мітинг».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!