Дмитро Кушнір: Кожен локальний виробник — посол України за кордоном

0 271

Уже менше ніж за місяць у Києві пройде Міжнародна конференція «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки». Під час заходу виробники аграрної продукції зможуть, зокрема, отримати нові знання для ефективних продажів своєї продукції як в Україні, так і за кордоном. Тему агромаркетингу як важливого інструменту збільшення доданої вартості продукції, розкриє один зі спікерів конференції Дмитро Кушнір, співзасновник бренду “Медові Брати”, керуючий партнер Experto Consulting Ukraine, експерт із географічних зазначень України, повідомляє SEEDS.

“Новозеландський мед мануки, коньяк, шампань, пармезан, хамон… Ці продукти, відомі сьогодні всьому світові, так само, як і будь який продукт харчування, починаються на пасіках, на виноградниках і на фермах. Що їх об’єднує? Вишуканий і потужний маркетинг! Під час конференції я розповім про основні засади агромаркетингу, та чому кожен із нас — посол України за кордоном. А також про те, що потрібно взяти на озброєння українським виробникам для створення бездоганного іміджу своєї продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках”, — зазначає Дмитро Кушнір.

Міжнародна конференція «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» – це єдина екосистемна агроконференція в Україні, яка присвячена унікальним українським продуктам і суперфудам, а також технологіям для їхнього виробництва і маркетингу, ефективним рішенням та сервісам виходу українського АПК та інноваційного бізнесу на нові ринки.

Під час конференції буде охоплено такі теми:

  • Що змінить ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям вирощувати та створювати успішні продукти і виходити на нові ринки?
  • Сучасні сервіси та фінансові інструменти для успішного бізнесу
  • Аналітика та маркетинг продуктів – чому без них не обійтися?

Міжнародна конференція «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» відбудеться 27 жовтня. Організатор події — агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Участь у конференції безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!