Фермерці з Одещини подарували трактор для вирощування ягід

0 2 461

Ірина Савіна з Подільського району Одеської області очолює сімейне фермерське господарство, яке спеціалізується на вирощуванні суниці садової. Жінка прагне розвивати бізнес, тому постійно навчається і отримує досвід від колег. Нещодавно Ірина пройшла навчання за за програмою Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, завдяки якому змогла удосконалити технологію вирощування ягід, а також отримала грант на придбання міні-трактора, повідомляє SEEDS.

“Успішно пройшовши конкурсний відбір, господарство Савіних отримало можливість придбати міні трактор та навісне обладнання до нього – дві ґрунтофрези різної ширини захвату, плуг та роторну косарку. Завдяки навчанню за програмою Проекту UHBDP Ірина познайомилася з новою, більш прогресивною технологією вирощування полуниці – на штучно сформованих грядах (пагорбах). Одна з придбаних ґрунтофрез була переобладнана в грядоутворювач, який використовується для формування бугрів висотою близько 30-35 см. За один прохід по полю трактор з грядоутворювачем формує цілісний бугор, уздовж якого простягаються дві магістралі крапельного поливу, а сам бугор укривається плівкою з готовою перфорацією для висадки розсади полуниці”, – повідомляє UHBDP.

Завдяки отриманій техніці сімейній фермі вдалося розширити площі під суницею садовою. Наступного року Савіни зберуть урожай з ділянки площею 3 гектара. Технологія вирощування ягід на пагорбах дозволяє вдвічі збільшити врожайність.

Ірина Савіна вже будує плани на наступний сезон – ухвалює домовленості з закупівельниками суниці садової. Після розширення бізнесу в господарстві планують зайнятися переробкою ягід.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!