Фермери Львівщини вирощуватимуть нетипові для регіону культури

0 1 317

Львівські фермери починають вводити культури, які раніше не вирощували у регіоні. Через окупацію певних регіонів скоротилася пропозиція багатьох овочевих культур – Херсон просто не вийшов на ринок, пише SEEDS. 

Як зазначила львівська фермерка Лілія Курган, культура споживання львів’ян змінюється. Тому вона цьогоріч садитиме нові культури: спаржу, помідори та капусту, які не зможуть цього року привозити з Херсонщини.

Більшість аграріїв Львівщини продовжують вирощувати звичні для українців овочі, а ті, які вирощуватимуть нетипові для регіону культури, наразі вивчають попит з боку споживачів.

Читайте також: Невеликі українські підприємства з областей бойових дій зможуть отримати гранти

Однак нині навіть типовий для українців борщовий набір, а саме морква та цибуля, коштують дорого, про це повідомила директорка департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Тетяна Гетьман у коментарі «Суспільному. Львів». Однак для вирощування нових культур потрібен досвід, відповідний клімат та ґрунти.За словами Тетяни Гетьман, на Львівщині цьогоріч планують садити більше дерев та кущів. Фермери будуть закладати понад 150 гектарів нових садів. Зокрема, для лохини та фундука. Ці культури не є новими, але цьогоріч їхня кількість збільшиться. Наразі промислових садів доволі мало, але вони поволі будуть з’являтися.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!