Російські окупанти потравилися мелітопольською черешнею

0 846

Викрадення майна та продовольства рашистами не сходить їм з рук. Так, нещодавно в Маріуполі сталася пожежа на підприємстві з переробки олії. Окупанти намагалися викрасти звідти соняшник та олію, утім їм це не вдалось. Також поплатилися рашисти і за викрадення мелітопольської черешні. Багато росіян отруїлись нещодавно обробленими кісточковими, повідомляє SEEDS.

“Черговий подарунок наші фермери приготували рашистам – це нещодавно оброблена черешня, яка викликала масові захворювання у тих рашистів, котрі крали її у фермерів. І це черговий вид партизанського опору, який наразі існує на території Мелітопольського району. Не треба нічого у нас красти! Це все вирощувалося наполегливою працею наших фермерів”, – заявив в ефірі національного телемарафону міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Партизанська боротьба триває і в Маріуполі. Так, у пункті роздачі гуманітарної допомоги було знищено представника МНС Росії, а на стоянці техніки МНС партизани спалили два тягачі та три причепи.

Нагадаємо, крім викрадення мелітопольської черешні окупанти її також купують, але за безцінь.

Читайте також: Окупанти змушують фермерів продавати черешню за безцінь

“Вони пограбували вже фермерів тим, що вивозили зерно з їх сховищ, з елеваторів. Цей грабунок вони майже закінчили, тому що вже все вкрали. Що стосується безпосередньо черешні, через те, що велика кількість вирощується малими фермерами, то їм складно їх пограбувати всіх, тому що це безліч дворів і черешню треба ще якось зібрати. Тому вони копійки готові платити за те, що черешню знімуть з дерева”, – розповів міський Іван Федоров.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!