Фермери України отримають фінансову допомогу для запровадження системи бережливого виробництва

0 2 092

В умовах війни ресурси агропідприємств обмежені, тому важливо впроваджувати інструменти, які допомагають виявляти та усувати втрати, підвищувати якість продукції, а також скорочувати час виробництва, пише SEEDS.

Програма USAID АГРО надасть до 22,5 млн гривень співфінансування для розробки та впровадження субгрантової програми Lean Farming, що спрямована на підвищення продуктивності і зменшення витрат агровиробників через усунення втрат у виробництві та процесах.

«Метою діяльності є надання консультаційної підтримки для підвищення конкурентоспроможності та зниження виробничих і операційних витрат щонайменше для 20 компаній з виробництва та переробки зернових та олійних культур шляхом впровадження системи бережливого виробництва та оптимізації на основі інструментів і практик LEAN», – йдеться у дописі на сторінці Facebook Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

Конкретні заходи можуть включати, але не обмежуються наступним переліком:

  • відбір 20 підприємств агропродовольчого сектору, які впровадять Lean Farming у свої бізнес процеси на основі критеріїв, зазначених в технічному завданні;
  • оцінка поточного, проміжного та фінального економічного ефекту щонайменше 20 цільових підприємств протягом та за результатами впровадження п’яти принципів Lean управління;
  • адаптація робочих процесів цільових підприємств до Lean управління бізнес процесами;
  • створення та укорінення культури Lean управління, зокрема сприяння створенню команд(и) з глибокими знаннями Lean інструментів та вмінням їх впроваджувати у діючих бізнес процесах;
  • створення мережі Lean Farming в Україні на основі поширення кращих практик та результатів впровадження Lean управління на підприємствах агропродовольчого сектору;
  • обмін досвідом, кращими практиками та технологіями в межах двох Kaizen заходів (Lean-турів) до закордонних підприємств агропродовольчого сектору.

Читайте також: На Волині з’явився потужний осередок вирощування пекінської капусти


Програма USAID АГРО заохочує пропозиції від українських приватних підприємств, громадських організацій та бізнес-асоціацій для підтримки та зміцнення стійкості сільськогосподарських підприємств, які переробляють зернові та олійні культури та які виробляють харчові продукти із зернових та олійних культур. 


Дедлайни:

  • до 27 листопада 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: agro.subawards@chemonics.com)
  • 28 листопада 2023 р. АГРО  проведе передзаявочний онлайн-семінар
  • не пізніше 18:00, 29 листопада 2023 р. для подання запитань щодо участі у цьому конкурсі
  • не пізніше 18:00, 14 грудня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!