Генетикам вдалось створити ідеальну новорічну ялинку

0 294

Дослідники генетично вдосконалили ялиці Фрейзера, щоб створити вищу, красивішу різдвяну ялинку, яка стоятиме досить довго, пише SEEDS

Вчені використовували кращі генетичні характеристики ялини Фрейзера (один із найпопулярніших видів у США), і використовували їх для створення дерева, яке вище, красивіше і, що важливо, скидає лише частину гілок.

Програма генетики різдвяних ялинок штату Північна Кароліна витратила понад 40 років на те, щоб створити суперверсію ялини Фрейзера.

Читайте також: Через підвищення середньорічної температури в Україні може зникнути Полісся і північний Лісостеп

Вчені протестували майже 30 000 ялиць і знайшли 25 з найкращою генетикою. Їх розмножили та посадили у шестиакровому насіннєвому саду на дослідницькій станції у Північній Кароліні у 2018 році, пише Newsyou.info.

На деяких із понад 1 000 дерев у саду вже з’явилися шишки, які можуть містити до 100 насінин. Дослідники збирають шишки для їх вивчення, плануючи зрештою відправити їх на нещодавно побудований завод з переробки насіння, щоб поширювати насіння серед виробників у період з 2026 по 2028 рік.

Якщо виробники посадять генетично модифіковані дерева до 2030 року, вони не будуть доступні клієнтам принаймні до 2037 року.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!