Голубці та вареники для ЗСУ готує фермерка з Хмельниччини

0 466

Попри ракетні обстріли, які час від часу загрожують практично всім регіонам країни, західні області стали стабільним тилом для України. Тут зустрічають та розподіляють гуманітарну допомогу, сюди переїхала частина підприємств, а місцевий бізнес також долучився до волонтерського руху. Не залишилася осторонь й Ірина Гуменюк, власниця сімейної ферми “Лісова пісня” (Хмельницька область), повідомляє SEEDS.

Фермерка збирає і перевозить гуманітарну допомогу, допомагає армії та населенню фінансово. Крім того, Ірина разом з іншими жінками ліпили вареники, голубці, готували випічку для ЗСУ, а волонтери відвозили смаколики на Київщину.

Ферма Ірина Гуменюк займається утримування ВРХ та виробництвом молока. Війна додала проблем “Лісовій пісні”, але попри це, її власниця знаходить час і сили допомагати іншим. Серед основних проблем господарства – нестача окремих ресурсів, зокрема, пального для засівання полів під кормові культури для корів.

“Ферма Гуменюків працює, реалізує молоко. Перед війною пані Ірина займалася оформленням землі, так і не встигла завершити. Кормів мають вдосталь, повинно вистачити. Мають запаси ліків, а яких немає – підкуповують. Зараз нагальна проблема із пальним, СМФ має його лише 20 літрів, що катастрофічно мало для посіву та діяльності ферми”, – розповідають представники проєкту “Сімейні молочні ферми”, до якого належить “Лісова пісня”.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!