Кавуни задарма роздавали у Дніпрі

0 144

Цьогоріч частина фермерів з південних регіонів України не змогла реалізувати урожай кавунів. Ціна на баштанну культуру опустилась настільки, що часом дешевше було залишити урожай на полі, оскільки собівартість збору та транспортування була вищою за ціну на кавун. Баштанні можна було реалізувати за вищою ціною у північних областях країни, утім завадила відсутність налагоджених каналів збуту. Деякі фермери знімали відео де просто розбивають кавуни, деякі згодовували їх худобі. Утім знайшлися й ті, хто прислухався до закликів користувачів у соцмережах і вирішили роздати кавуни людям, повідомляє SEEDS.

Цілу фуру кавунів віддали задарма жителям одного з районів Дніпра. Фермери не встигли розпродати баштанні. Щоб не везти кавуни назад, фермери зупинились на одній з вулиці і почали роздавати врожай усім охочим.

Відео з передачею жителям спального району безкоштовних кавунів набрало багато переглядів у соцмережах. У коментарях деякі користувачі закликали подякувати фермерам хоча б символічною платою. Частина ж жителів Дніпра навіть обурилась, що фура з баштанними заїхала не в їхній район.

Допомогти фермерам, що вирощують кавуни, може кооперація та налагодження експорту, вважає директор компанії «Дунайський аграрій» (Одеська обл.) Романом Дяжук.

Читайте такожУкраїнських виробників кавуна врятує експорт

“Сьогодні наша компанія працює з імпортерами з Німеччини, Латвії. Можливий також експорт до Швеції і Великобританії – на ринках цих країн досить привабливі ціни для виробників кавуна. Однак налагодження постачань в ці країни ускладнює велике логістичне плече. Проте, ми маємо намір здійснити пробні постачання своєї продукції до Великобританії вже наступного сезону”, – зазначає Роман Дяжук.

SEEDS за матеріалами ТСН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!