Президент підписав закон про підтримку молодих фермерів

0 126

Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств» пройшов останній етап ухвалення – цього тижня його підписав президент Володимир Зеленський. Нова норма передбачає надання та розширення фінансової підтримки з державного та місцевих бюджетів для фермерських господарств. Зокрема особлива увага приділяється новоствореним господарствам та підтримці молодих фермерів, повідомляє SEEDS. Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроект 24 вересня.

“Відповідно до документа, фермерським господарствам протягом перших трьох років після створення надається допомога коштом держбюджету, зокрема через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Також допомога може надаватися коштом місцевих бюджетів. На таку допомогу можуть розраховувати новостворені фермерські садиби, сімейні фермерські господарства, фермерські господарства, розташовані в гірських населених пунктах, на поліських територіях, визначених в установленому порядку Кабінетом Міністрів України”, – повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Фермери у віці до 35 років матимуть право на першочергове отримання підтримки від держави.

Детальніше ознайомитись з текстом законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств» можна тут.

На думку міністра аграрної політики Романа Лещенка, наступним кроком для підтримки розвитку малих господарств у рамках аграрної реформи має стати ухвалення законопроекту про фонд часткового гарантування кредитів № 3202-Д, який надасть молодим фермерам доступні фінансові інструменти для роботи на землі.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!