Компоти для ЗСУ: власник найбільшого кизилового саду Європи допомагає захисникам

0 215

Попри складну ситуацію з посівною та ресурсами, аграрії продовжують надавати допомогу захисникам та населенню України. Ця допомога достатньо різна – від закупівлі необхідного до ЗСУ, до сприяння у перевезенні гуманітарних вантажів та надавання сільськогосподарської продукції. Сергій Ольшанський, власник найбільшого кизилового саду в Україні та Європі, запропонував волонтерам співпрацю для виготовлення компотів для українських військових, повідомляє SEEDS.

“Готовий надати кілька тонн замороженого кизилу для виробництва компотів нашим захисникам. Це буде дуже корисний та смачний напій. Волонтери підключайтесь! Мій кизил – ваша вода та пляшка + трішечки цукру”, – написав Сергій Ольшанський на своїй сторінці у Facebook.

Пост зібрав сотні лайків та поширень, а в коментарях вже з’явилися перші пропозиції для допомоги.

Читайте також: Найбільший кизиловий сад в Європі розташований в Запорізькій області

Не залишаються осторонь й інші аграрні виробники. Наприклад, днями компанія “Агро-Регіон” за сприяння Айвараса Абромавичуса допомогла доставити до Київщини гуманітарний вантаж – 63 тонни продовольства, а також ліки та засоби гігієни.

“Як виглядає 63 тонни зерна відомо кожному аграрію, а як виглядає 63 тонни макароних виробів ми дізналися після того, як до Київщини було надіслано 2 фури з повним завантаженням бакалії. За організацію і надання гуманітарної підтримки окремо дякуємо Айварасу Абромавичусу, який активно приймає участь у допомозі мирному населенню та збройним силам України. Додатковими вантажівками були передані ліки та медикаменти, товари за доглядом дітей та немовля, засоби особистої гігієни, речі першої необхідності”, – повідомили представники компанії.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!