Українці почали масово скуповувати саджанці спаржі

0 952

Майя Тулайдан, засновниця Фермерського господарства “Майво” (Закарпатська область), готується до початку нового сезону спаржі, який в західних областях України почнеться вже за тиждень. Господарство продає не лише спаржу, а й її розсаду. Фермерка розповідає, що цього року на останню спостерігається високий попит. Є попит і на інші саджанці та насіння. Схоже на те, що чимало українців вирішили долучитися до ініціативи “Сади перемоги”, пише SEEDS.

  • Цікавий факт:
    Спаржа – багаторічна рослина, її можна посадити раз та збирати урожай протягом десяти років.

Тиждень тому в господарстві пані Майї один замовник закупив саджанців на один гектар. Для України це достатньо серйозний розмір ділянки під цією культурою.

Таку розсаду спаржі продає ФГ «Майво»

Зазвичай, сезон спаржі триває з середини квітня по середину червня. За цей час у ФГ “Майво” планують зібрати 4 тонни продукту. Для цього залучать сезонних працівників, пише EastFruit.

Читайте також: Фермер розповів, де краще садити спаржу

Продає спаржу Майя Тулайдан через різні канали.

“Збут плануємо по магазинам розвозити, також у житлові райони міст за попередніми замовленнями. Можливо, відправлятимемо “Новою Поштою”, якщо вона відновить швидкість доставки вантажів. А також в нас був досвід передавання продуктів автобусом в найближчі міста”, – зазначає власниця фермерського господарства.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!