Крафтова виноробня під Києвом презентувала унікальний біодинамічний мед

0 58

Незвичайний біодинамічний мед, який виробляється з дотриманням принципів біодинамічного землеробства, презентувала відома крафтова виноробня під Києвом, пише SEEDS.

Біодинамічний мед виробляється з екологічно чистих продуктів. Пасіки розташовуються в екологічно чистих місцях. Завдяки методам біодинамічного землеробства мед зберігає всі вітаміни, мінерали та інші корисні речовини.

Читайте також: На Волині півсотні дівчат навчаються на трактористок, хоча раніше це була винятково чоловіча спеціальність

«Не вином єдиним! У нас з’явився новий смак – біодинамічний мед з суміші акацієвого, липового та різнотрав’я. Цей вид меду виробляється за методами біодинамічного землеробства (який ми практикуємо на нашій виноробні), де кожен крок – це гармонія з природою.

Рослини вирощуються та пасіка обробляється з урахуванням природних ритмів, фаз місяця та інших циклів, щоб зберегти всі корисні властивості меду», – повідомили винороби-пасічники крафтової виноробні Biologist Wine Company.

Біодинамічний мед – це мед, який виробляється з дотриманням принципів біодинамічного землеробства.

Біодинамічне землеробство – це система ведення сільського господарства, яка ґрунтується на гармонії з природними ритмами та циклами. Її засновником є австрійський філософ Рудольф Штайнер.Ключові принципи біодинамічного землеробства:

  • Використання лише органічних добрив та компостів: Хімічні добрива та пестициди не використовуються, адже вони шкідливі для ґрунту, рослин та комах.
  • Обробка ґрунту з урахуванням фаз місяця: Вважається, що місяць впливає на ріст рослин, тому ґрунт обробляють у певні фази місячного циклу.
  • Різноманіття рослин та тварин: На фермах, де практикується біодинамічне землеробство, висаджують різні культури та утримують різних тварин. Це сприяє біологічному різноманіттю та екосистемі ферми.
  • Біодинамічні препарати: Замість хімічних препаратів використовуються спеціальні біодинамічні препарати, які стимулюють ріст рослин та підвищують стійкість до шкідників.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!