Краща якість дитячого харчування та відміна фосфатів: що змінилося для споживачів у 2021 році

0 68

Протягом 2021 року в Україні відбулося кілька законодавчих змін, що сприяли покращенню дотримання прав споживачів та підвищенню вимог до виробництва харчових продуктів та продукції повсякденного вжитку. Зокрема зросли вимоги до виробництва дитячого харчування та побутової хімії, повідомляє SEEDS.

“Здоров’я дітей – це запорука розвитку суспільства та держави. А закладається воно з самого раннього віку, в тому числі і за рахунок харчування. Тому закон, який у жовтні прийняла Верховна Рада і який стосується європейських норм дитячого харчування є рішенням, яке змінить дуже багато процесів задля нашого здорового українського майбутнього”, – зазначає очільниця Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Крім того, серед досягнень 2021 року голова відомства виділила обмеження використання хлорпірифосу та початок роботи над адаптацією використання пестицидів до норм ЄС.

“Заборона фосфатів і початок роботи над підвищенням якості води в Україні. Без води не буде життя. Тож заборона фосфатів у мийних засобах, хай навіть відтермінована у часі, – це величезний крок вперед. Переконана, що ми не маємо зупинятися на досягнутому і наша ціль- продовжити роботу над комплексною охороною водойм і підвищенням якості води в Україні. Переконана, що 2022 рік принесе нам не менше глобальних рішень, які закладуть принципи розвитку на десятиліття. Нам потрібно і надалі впроваджувати європейські норми і тримати руку на пульсі всіх трендів”, – додала Владислава Магалецька.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!