Рекорд: величезну кукурудзину виростили у Волинській області

0 122

Кукурудзяний качан довжиною 36 сантиметрів виростив фермер з Волинської області Андрій Кравчук. Величезна кукурудзина вже увійшла до “Книги рекордів Волині”. Можливо, качан є найбільшим в Україні. Фермер планує претендувати й на всеукраїнський рекорд, повідомляє SEEDS.

Насіння гігантської кукурудзи має різнокольорове забарвлення. Це культура сорту Glass Gem, виведеного в Канаді, пише volyn.com.ua.

“Ми вирощуємо цей екзотичний сорт уже майже п’ять років. Родить він прекрасно навіть на бідних на поживні речовини поліських землях: на стеблині здебільшого виростає по 2 (а іноді й 3­–4) качани завдовжки до 30 і більше сантиметрів. Можливо, що качан є рекордним і для всієї України, адже у всезнаючому інтернеті не знайшов інформації, що у нашій країні збирали ще більші качани “королеви полів”. Заважив рекордсмен 734 грами”, – зазначає батько фермера Петро Кравчук, краєзнавець та автор книги “Книги рекордів Волині”.

Читайте також: Новий рекорд: український сад – найбільший у світі

Це далеко не єдиний цьогорічний аграрний рекорд в Україні. Наприклад, кизиловий сад родини Ольшанських у Запорізькій області вже кілька років вважається найбільшим не лише в Україні, але і в Європі. Утім, офіційно рекорд зареєстрували лише зараз. Тепер господарство внесено до Національного реєстру рекордів України, як найбільший кизиловий сад, вирощений за органічною технологією. Тут вирощують майже 12 тис. дерев на площі 14 гектарів.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!