Мешканка Вінниччини перетворила батьківський город на вічнозелений сад

0 375

Понад 80 видів хвойних рослин виростила мешканка Калинівки Любов Копчинська на 10 сотках власної земельної ділянки. Ростуть тут кипариси, туї, ялинки, сосни, модрина, морозники, спірея, дилоспеми, барбариси, магнолія, та безліч квітів, які доповнюють всю цю красу, пише SEEDS.

«Всі свої світанки та вечора я проводжу у саду. Попрацюю, помилуюся й уже заряджена енергією на весь день. В нас завжди перед хатою цвіли тюльпани, нарциси. Сестра привозила мамі саджанці троянд. Вона почала займатись садом понад 20 років тому і не хоче його покидати. Їй 67 років, вона зараз допомагає нашим воїнам, годує, пере їм одяг», – розповіла власниця саду Любов Копчинська Вінниця.info.

Читайте також: В Києві створюють перший в Україні терапевтичний сад

В саду калинівчанки облаштоване озерце, безліч декоративних кущів. Барбариси пострижені в формі кошика, а ще є берізки на штамбі та морозники.

«З початку ранньої весни й до кінця осені в саду постійно щось квітне. Є близько 30 видів троянд, 300 видів ірисів, лілейники. Зараз почали квітнути півонії трав’янисті, іриси, вейгела. Роботи вистачає на кожний день. Вранці прокидаюсь зі сходом сонця і йду в сад, щось прополю. Потім йду на роботу в магазин. Ввечері, приходжу з роботи й знову йду в сад», – додає жінка.

Не лише садом єдиним, подумав чоловік Люби. Він вирощує у теплиці овочі, а також саджає сам городину – помідори, перець, огірки. Разом саджають лише картоплю.


Фото: vinnitsa.info

«Під город у нас 10 соток землі. Ми садимо багато помідорів. Правда, всім цим займається мій чоловік. Я кажу жартома, що я подарувала йому город. А до подарунка лізти не гарно. Він розуміє, що я люблю сад і квіти, та й сам мені дуже часто допомагає за всім доглядати. Нам ця праця приносить задоволення. Сад мені дуже допомагає відволіктись від поганих новин, наповнитись доброю енергією», – підсумовує Люба.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!