Мінагрополітики стежитиме через супутники за теплицями і садами, які отримали гранти

0 76

Міністерство аграрної політики та продовольства створило портал супутникового моніторингу господарств, які отримали грантову підтримку від держави в рамках програми “єРобота”, пише SEEDS. 

Як повідомляє пресслужба міністерства, новостворений портал має стати інструментом для прозорого моніторингу використання державних коштів і перевірки господарств на дотримання грантових зобов’язань.

“Портал дозволяє за допомогою супутникових даних бачити саму ділянку на якій заявлено розвиток тепличного господарства чи саду, чи насправді на ній розвивається заявлене виробництво. Позначено також назву господарства, скільки грантових коштів воно отримало, площу ділянки, кількість сезонних та постійних працівників та інше”, – розповів заступник міністра Денис Башлик.

Він пообіцяв, що портал буде постійно наповнюватись як знімками, так і даними по кожному господарству, які дозволять відслідковувати як воно розвивається.

Читайте також: На Вінниччині рецидивісти скоїли розбійний напад на агрофірму

Для зручності пошук також поділений на підрозділи: сади та теплиці, господарства, земельні ділянки. На порталі також міститься інформація як можна отримати грант, статистичні дані.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!