Міжнародна гуманітарна організація профінансує український мікробізнес

0 151

Міжнародна гуманітарна організація Hilfe zur Selbsthilfe (Help) оголосила про прийом заявок на отримання цільової грошової допомоги для розвитку мікробізнесу, пише SEEDS.

Гранти видаються в рамках проєкту “Надання послуг з невідкладної допомоги та захисту населенню, що постраждало в результаті конфлікту в Україні”, повідомляє Hilfe zur Selbsthilfe.

Гуманітарна організація виділяє українським бізнесам 325 грантів. Грошову підтримку включає закупівлю обладнання та матеріалів вартістю до 2700 євро у національній валюті України.


Перевагу у відборі на грант мають:

  • Жінки підприємці, зокрема ті, які стали головою сім’ї у зв’язку з воєнною службою чоловіка, його пораненням, перебуванням у полоні чи загибеллю
  • Домогосподарства з дітьми, літніми людьми та людьми з інвалідністю.

Головними критеріями відбору є наявність реалістичної та стійкої бізнес-ідеї та дотримання чинних стратегій місцевого розвитку. Мета програми — допомогти підприємствам розвиватися та стати стійкими в довгостроковій перспективі.

Читайте також: До 100 тисяч отримають українці, які втратили городину через підрив Каховської ГЕС

Зареєструвати заявку можуть підприємці ВПО, які переїхали до Києва та Київської області, а також підприємці з Києва та Київської, Житомирської та Чернігівської областей, які постраждали від військової агресії.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!