На День Незалежності українці побачать прем’єру телесеріалу про фермерів та земельну реформу

0 281

На День Незалежності українці мають можливість побачити телепрем’єру сучасної інтерпретації столітньої української історії – телесеріал “Хазяїн”. У центрі історії опиняться українські фермери та складнощі земельної реформи, пише SEEDS.  

Це сучасна екранізація комедії видатного українського драматурга Івана Карпенка-Карого. Ролі в серіалі виконали відомі українські актори Богдан Бенюк, Віктор Жданов, Ольга Сумська, Катерина Алексєєва, Ілля Пономаренко, Альберт Малик. Прем’єра відбудеться 24 серпня о 20:00 на телеканалі 1+1 Україна.

Зйомки серіалу відбулись ще до повномасштабного вторгнення. У 2021 році оновлена концепція «Хазяїна» стала переможцем конкурсу соціально вагомого контенту PITCHUA3, завдяки чому його творці – «Основа Фільм Продакшн» отримали фінансову та консультаційну підтримку від USAID. Про це йдеться на сторінці Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО у Facebook.



Головний герой сюжету Терентій Пузир — власник агрохолдингу. Він з усіх сил протистоїть нововведенням та докладає зусиль аби зберегти старі «схеми»: корупцію, мізерну плату за оренду паїв селян, незаконний обробіток «вільної землі».

Читайте також: Фермери Дніпропетровщини передали господарствам Херсонщини 300 тонн насіння

Але в суспільстві відбуваються зміни і земельна реформа 2020-го року стає перепоною в бізнес – стратегії Пузира. Він намагається врятувати свою міні-імперію, проте селяни та дрібні фермери, зрозумівши нові правила, отримують важіль для відстоювання власних прав.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!