На Львівщині починає роботу перший кооперативний молокозавод

0 1 473

У селі Утішків, що поблизу Буська, розпочинає роботу перше кооперативне молокопереробне підприємство «Набіл». Завод створили за фінансової підтримки уряду Канади та місцевих фермерів у межах проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні», пише SEEDS.

Загальний бюджет молокозаводу становить понад 90 млн грн. Потужність підприємства дозволить переробити 25 тисяч літрів сировини в одну зміну з можливістю збільшення потужності до 75 тисяч літрів.

«Завод виготовлятиме широкий асортимент молочних продуктів, серед яких: фасоване пастеризоване молоко, м’які сири, кефір, сметана, масло та йогурти.

Не маю жодних сумнів, що початок роботи цього підприємства – вагомий крок у збереженні та розвитку молочної галузі не лише нашого району, а й Львівщини. Врешті-решт – це потужні економічні інвестиції та нові робочі місця для жителів Золочівщини», – вважає голова Золочівської районної ради Орест Кавецький.

Читайте також: День поля на Київщині зібрав рекордну кількість аграріїв


Завод почали будувати ще у 2021 році. Засновником та власниками молокопереробного заводу «Набіл» є кооперативне об’єднання «Рівноправність», молочні кооперативи та молочні фермери Львівщини. Кошти на будівництво заводу надав уряд Канади.

Крім цього, фінансово підтримала створення підприємства Львівська ОВА, канадська фундація «Сокодеві», канадський кооператив AGROPUR, українсько-швейцарська програма FiBL та молочні фермери області.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!