На Львівщині започаткували Центр розвитку фермерства

0 126

У Львівській області розгорнув роботу Центр розвитку фермерства «Врожай Перемоги». Він має на меті підвищити стійкість, ефективність та безперервність активностей мікро, малого та середнього фермерського бізнесу в умовах війни та повоєнної відбудови, пише SEEDS.

Центр розвитку фермерства надаватиме безкоштовні консультації з питань виробництва, організації процесів переробки продукції, впровадження стандартів та сертифікацій, HACCP, пошуку каналів та шляхів збуту продукції, управління бізнесом, питань оподаткування та залучення фінансів.

Як зазначив голова комісії з питань агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради Юрій Раделицький, Центр надаватиме якісні безкоштовні послуги, орієнтовані на потреби фермерів, повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.

Окрім того він інформуватиме фермерів про інновації у рослинництві та допомагатиме посилювати спроможність фермерів адаптуватися до змін у агросекторі та нових потреб, змінювати свої бізнес-моделі, диверсифікуватись та залучати фінансові ресурси для розвитку бізнесу.

Читайте також: Фермер з Одещини навіть без зрошення та обприскування збирає тонну мигдалю з кожного гектара саду

За словами Тетяни Гетьман, директорки департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, у Львівщині велика кількість сільського населення, яке потенційно може створити сімейні фермерські господарства.

«На Львівщині сьогодні здійснюють діяльність 3 дорадчі служби. Якщо говорити в цифрах, то це невелика кількість організацій, що можуть консультувати фермерів, але якщо дивитись загалом, то Львівщина одна з передових з розвитку дорадництва.

У нас велика кількість сільського населення, зокрема орієнтовно 275 тисяч особистих селянських господарств, які є потенційними у створенні сімейних фермерських господарств та у яких є велика необхідність в отриманні консультацій з ведення агробізнесу», – зазначила Тетяна Гетьман.


Проєкт Центр розвитку фермерства впроваджується в межах Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Партнери проєкту: ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”, ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» , ГС «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини», департамент АПР ЛОДА.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!