На полі Луганщини підірвалися два трактористи

0 507

У п’ятницю, 7 червня, біля Попасній (Луганська обл.) Під час проведення сільськогосподарських робіт на полі двоє трактористів отримали поранення через підрив невстановленого вибухового пристрою. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.

“Війна продовжує свої криваві жнива. Буквально дві години тому трактористи, які працювали на полі між м.Попасна та с.Новозванівка підірвались на невстановленому вибуховому пристрої.

Постаждалі хлопці, мешканці с. Троїцьке 1993 та 1971 р.н., отримали осколкові поранення верхніх та нижніх кінцівок. У одного, з них, ще й контузія. Зараз вони перебувають в хірургічному відділенні Попаснянської ЦРЛ та отримують усю необхідну медичну допомогу. Стан здоров’я хлопців задовільний”, – пише Юрій Клименко.

“За п’ять років війни Схід України став одним з найбільш замінованих регіонів світу. В результаті підривів вже загинули близько 300 цивільних осіб, ще 600 – отримали поранення. Серед постраждалих – 125 дітей, з яких 27 загинули. Тепер тих, хто отримав поранення вже 602.

За оцінками експертів, щоб очистити Донбас від вибухонебезпечних предметів знадобиться 20 років. Тож, сподіваюсь, що механізм гуманітарного розмінування, прописаний в законі “Про протимінну діяльність”, запрацює найближчим часом”, – сподівається Юрій Клименко.

SEEDS.org.ua за інформацією Facebook  Юрія Клименко

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!