Ольга Трофімцева: перша дитяча мрія – стати ветеринарним лікарем

0 124

“Перша моя дитяча мрія була стати ветеринарним лікарем, це було пов’язано з тим, що я дуже любила коней й прагнула їх лікувати”, – розповіла в ексклюзивному інтерв’ю для SEEDS в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

Коли я вже стала дорослішою, то зрозуміла, що ветеринарія – це та ж сама медицина, а оскільки цю науку я не сприймала настільки наскільки це було потрібно, то я вирішила йти іншим шляхом у житті – пов’язаним з агротематикою”, – додала пані Трофімцева.

“Насправді шлях в агросферу був для мене досить логічним кроком. Я селянська дитина – народилася в селі й там же провела свої перші роки життя. Мої батьки й до сьогодні живуть у маленькому містечку, де моє життя також було тісно пов’язане з сільським господарством, адже батько колись займався фермерством. Тому в цьому середовищі я себе сприймала досить органічно.

Сьогодні, незважаючи на те, що це звучить дуже контраверсійно, я гадаю, що якщо б я не зайнялася свого часу темою агро, то напевно я була б творчою людиною. Адже мене завжди приваблювали якісь креативні напрямки. Але те, чим я займаюся сьогодні, мені дуже подобається”, – зазначила Ольга Трофімцева.

Читайте інтерв’ю з Ольгою Трофімцевою повністю

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!