На скільки зросли закупівельні ціни на свинину перед Великоднем?

0 263

Протягом передвеликоднього тижня на ринку свинини в Україні відбулися дві помітні зміни. По-перше, спостерігалось традиційне передсвяткове подорожчання свиней забійних кондицій. По-друге, зменшились цінові розбіжності між різними регіонами країни, пише SEEDS.

“У ході торгів попереднього тижня виробники свинини відзначили істотне підвищення попиту з боку заготівельників, чиї запити часто перевищували фактичну пропозицію товарних партій до реалізації. Ажіотажна активність викликала традиційне передвеликоднє підвищення закупівельних ціни на свинину живою масою, тож постачальники живця цього тижня реалізовували свиней забійних кондицій на 1-3 грн за кілограм дорожче ніж тижнем раніше.

Підвищення котирувань дозволило дещо скоротити міжрегіональний розрив цін. Так, на Сході цього тижня ціни закупівлі коливалися в межах 45-48 грн за кілограм, в Центрі зросли до 47-49 грн за кілограм, а в західних областях передсвятковий діапазон становить 48-50 грн за кілограм”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Що ж до подальшого розвитку ситуації на ринку, то наразі прогнозувати важко. Зазвичай після свят ціни дещо знижуються. Утім, наразі середня маса свиней забійних кондицій, які надходять на продаж від ферм, нижча. Це може стати фактором , який дозволить утримати ціни на високому ринку. Попит на свинину залежатиме від погодних умов та платоспроможності населення.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!