Всеукраїнський фестиваль чорнобривців мріє організувати фермер-волонтер з Полтавщини

0 207

Багато українських фермерів приєдналися до волонтерського руху під час війни. Хтось допомагає теробороні чи ЗСУ, хтось – населенню. Власник господарства “Квіти від Ярослава” Ярослав Химинець з Романівки (Полтавська область) займається волонтерством ще з 2014 року. Після початку повномасштабної війни разом з колегами у місті Глобино створили гуманітарний хаб. Сюди місцеві жителі приносять допомогу переселенцям та військовим, також в хаб приїжджають вантажівки із “гуманітаркою” з інших країн, повідомляє SEEDS.

Крім волонтерства до початку повномасштабного вторгнення рф Ярослав також організовував туристичні тури Полтавщиною. Утім, основним видом діяльності фермера залишається квітникарство. Саме на цьому спеціалізується його господарство.

Ярослав Химинець вірить, що війна обов’язково закінчиться перемогою України, а після цього він втілить свою давню мрію – організує Всеукраїнський фестиваль чорнобривців.

“У мене є мрія створити перший в Україні фестиваль чорнобривців. Хочу зібрати всю колекцію чорнобривців, які є взагалі в світі, і просто їх засіяти у нас”, – розповів фермер у коментарі для видання “Кременчуцька газета”.

Сам Ярослав мав справу з 27 сортами чорнобривців.

“Є чорнобривці такі, як вишиванка, з різними відтінками і структурою. Є чорнобривці полтавські, є із заходу України, є з Кривого Рогу. Якщо у нас саджають рябі, то ще є оранжеві, лимонні… Кожна область має свою специфіку з вирощування чорнобривців. Полтавські чорнобривці більш насичені оранжевим кольором, у сортах часто поєднано 3-4 кольори”, – говорить власник господарства “Квіти від Ярослава”.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!