На Тернопільщині заходились відроджувати вівчарство

0 591

Компанія “Агропродсервіс” з Тернопільщини відроджує забуту галузь тваринництва — вівчарство. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

“Ми завезли перших 300 овець. Подальші успіхи нашої тваринницької галузі ми тісно пов’язуємо з діяльністю нашого м’ясокомбінату та мережі фірмових магазинів “Студія м’яса”.

Ці підприємства мають стати локомотивом розвитку тваринництва, вони мають задавати тон, вони мають сьогодні йти на крок попереду, для того, щоб стимулювати виробництво, ми твердо віримо, що це дійсно так буде”, — йдеться в повідомленні агрохолдингу.

Крім того, в галузі свинарства продовжується робота по депопуляції основного стада, у зв’язку з цим компанія зменшили поголів’я майже наполовину (до 60 тис. голів).

“Разом з тим, загальне поголів’я ВРХ на всіх наших підприємствах, фермах наближається вже до цифри 6 тис. голів. Знову ж таки наведу цифру, що в області всього 31 тис. голів.

Наше поголів’я основного складу корів наближається вже зараз до 2 тис. голів. Знову ж таки — це 6-та частина всіх корів, які є в господарствах області”, — йдеться в повідомленні агрохолдингу.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agravery.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!