На Вінничині планується втілити 75 інвестпроектів у сільському господарстві

0 95

Агропромисловий комплекс Вінницької області стане більш сучасним. Оновленню сприятиме втілення десятків інвестиційних проектів. Про це повідомляє AGROTIMES.

Повідомляється також, що нинішнього року на Вінничині в агропромисловому комплексі буде реалізовано 75 інвестиційних проектів загальною вартістю 13,7 млрд грн. Левова частка запланованого оновлення припаде на сільське господарство, і 26 проектів буде реалізовано у харчовій і переробній промисловості.

Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації, одним з найбільш вагомих проектів стане створення площ для горіхових садів. ТОВ  «Український волоський горіх» планує висадити дерева на площі 970 га.

Інші проекти стосуються переважно переробки зерна і розраховані на його зростаючі обсяги.

Враховуючи зростаючі потужності переробних та інших підприємств Вінничини, розроблено проект, спрямований на забезпечення їх ресурсами, і на розвиток практично безвідходного виробництва. Так, планується спорудити нинішнього року біогазовий комплекс потужністю 120 тисяч кубометрів біогазу на добу та по 10 МВт електроенергії та теплоенергії.

 

SEEDS

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!