На Харківщині побільшає органічних теплиць

0 262

На підприємстві «Органічна теплиця», що на Харківщині, ще з лютого розпочався новий сезон. Вже зараз тут збирають овочі для постачання в торговельні мережі, пише SEEDS.

Триватиме сезон до середини грудня. До того ж цьогоріч   в ПП «Органічна теплиця» планують збільшити площу, додати ще 0,5 га теплиць.

Цей проєкт був запланований задовго до початку війни, але на рік його змушені були призупинити. Про це повідомив засновник ТОВ «ТЕРРА» та ПП «Органічна теплиця» Олександр Ясинський.

«Минулого року перед нами стояло завдання зберегти те, що є. До війни ми все ж таки встигли інвестувати кошти в цей проєкт: закупили обладнання і конструкції, тому вирішили продовжити його, адже віримо у нашу перемогу і майбутнє нашої держави.

До асортименту додаємо перець, баклажани, кілька видів томатів, навіть планували переробку. Для цього отримали невеликий грант на обладнання, та, мабуть, все ж таки цьогоріч не будемо його запускати, оскільки потрібно ще опрацювати технологію», – розповідає Олександр Ясинський.

Читайте також: Фермер з Чернігівщини за грантові кошти організував виробництво пелет і кормів

Основною продукцією підприємства «Органічна теплиця» є огірки крупноплідні сорту Атлет, коктейльні томати та черрі. Щороку це потужне підприємство вирощує до 100 т органічної продукції, пише AgroPortal.ua.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!