На Херсонщині колаборанти продовжують відбирати землю у фермерів

0 367

На Херсонщині колаборанти не припиняють збільшувати свій «земельний банк» за рахунок власності місцевих аграріїв. Вона відбирають активи у фермерів, які не погоджуються співпрацювати з окупантами, пише SEEDS.

Таку інформацію на своєму Telegram-каналі оприлюднив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. «Ділки розставляють свою охорону на рейдерськи захоплених підприємствах. В окремих випадках працює формат «сімейного підряду». Наївно вважати, що СБУ не має цієї інформації, і що кожен учасник цих процесів не понесе заслуженого покарання. Усі прізвища згодом будуть названі. У зрадників всього два шляхи – до смерті чи до в’язниці», – зазначив він.

Нагадаємо, що нещодавно на Херсонщині вбили колаборанта, колишнього народного депутата Олексія Ковальова, який налагодив постачання агропродукції до країни-агросора росії через тимчасово окупований Крим. Інформацію про смерть зрадника нашої країни підтвердили і засоби масової інформації рф. ДО слова, на початку літа на нього вже здійснювався замах, однак тоді колаборант вижив. Детальніше прочитати про це можна у матеріалі «На Херсонщині вбили аграрія-колаборанта Ковальова».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!