За час роботи «зернового коридору» з України вийшли 134 судна з агропродукцією – Мінінфраструктури

0 166

За 1,5 місяці роботи «зернового коридору» через порти Великої Одеси експортовано 3,1 млн т агропродукції. Всього з українських портів вийшли 134 судна з агропродукцією для країн Азії, Європи та Африки, пише SEEDS.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України на своїй офіційній сторінці в Facebook. Зокрема, представники вищевказаного відомства зазначили, що лише сьогодні, 14 вересня, з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний» вийшли 5 суден з 153 тис. тонн продовольства. Вони прямують до країн Азії та Європи.

Загалом до Європи з України було відправлено 44 судна. Таким чином у цьому напрямку вдалося експортувати 1,1 млн т агропродукції.

Читайте також: USDA прогнозує збільшення урожаю пшениці та кукурудзи в Україні

До Африки з українських портів відправились 19 суден з 0,6 млн т продукції. Так, 274 тис. т продовольства на 10 суднах експортовано до Єгипту. До Кенії Україна відправила 3 судна з 115 тис. т продукції. По одному судну прибуло й у порти Кенії (50 тис. т), Алжиру (44 тис. т), Ємену (38 тис. т), Сомалі (29 тис. т), Джибуті (23 тис. т) та Лівії (17 тис. т).

Найбільше ж зерна Україна експортувала до Азії. Наразі відомо про 71 судно, навантажене 1,4 млн т агропродукції.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!