На Закарпатті в День Незалежності пройшов Перший український забіг виноградниками

0 24

На День Незалежності Шато Чизай провів традиційний щорічний забіг Chizay Wine Run, який цього року відбувається на винограднику Мала Гора. Chizay Wine Run – це забіг на дистанцію від 4,5 км мальовничими схилами з різкими перепадами висоти, пише SEEDS. 

Цьогоріч забіг виноградниками мав назву Chizay Sparkling Wine Run  був присвячений підтримці ЗСУ та ігристому вину Carpathian Sekt. Учасники бігли між лозами винограду Черсегі – сорту, з якого створене це ігристе, а переможці отримали відповідні призи.

«Півсотні учасників стартували і фінішували під прапором України, з вірою у Перемогу. Перший український забіг виноградниками, заснований 2019 року, цьогоріч відбувся вчетверте саме 24 серпня і з метою підтримати ЗСУ.

Мальовнича, але непроста, з підйомами і спусками, дистанція в спеку – 4,5 або ж подвійно 9 км – і незабутні емоції кожного, хто на це зважився», – йдеться у повідомленні на сторінці Шато Чизай.

Перший забіг Chizay Wine Run відбувся у 2019 році. Наступного року бігунів було півсотні, у 2021-му році на старт під виноградними пагорбами вибігли 64 учасники віком від 10 до 60 років з різних куточків України та навіть різних країн світу, зокрема США, Франції, Німеччини та Чехії.

Читайте також: Для дрібних виноробів України спростили умови ведення бізнесу


Chizay Wine Run збирає і досвідчених спортсменів, і аматорів. До слова, площа плантацій компанії на Малій Горі поблизу Берегова становить 80 га, і це дозволяє прокласти навіть маршрут півмарафону.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!