Найбільша страусина ферма, вино та равлики: як цікаво провести вихідні на Київщині

0 108

Чи знаєте ви де розташована найбільша в Україні страусина ферма? У селі Ясногородка, на Київщині. Ферма не лише найбільша, а й найстаріша – перших птахів сюди завезли ще у 2001 році з Бельгії. Господарство не лише виробляє продукцію птахівництва (яйця, пір’я, м’ясо), а й приймає туристів. Крім того у екопарку в Ясногородці можна відвідати равликову ферму, контактний зоопарк, виноробню та інші агротуристичні локації, повідомляє SEEDS.

На фермі утримується 500 голів страусів. Загальна площа вольєрів та приміщень для птахів – 6 гектарів.

Окремої уваги заслуговує виноробня, зазначають в Управлінні туризму Київської ОДА. Це цілий крафтовий комплекс – власні виноградники, виноробня, сховище для вина з невеликим музеєм та дегустаційною залою. Екскурсія до виноробні “Шато” також передбачає дегустацію.

“Всі червоні вина ми витримуємо в дубових бочках не менше одного року, більшість білих робимо в легшій і свіжішій стилістиці. Максимальна продуктивність 15000 пляшок на рік. Всі сорти білого винограду ростуть на нашому винограднику під Києвом, червоні в Одесі. Це Цитронний Магарача, Йоханнітер, Рислінг, Совіньйон блан, Каберне Совіньон, Одеський чорний, Піно нуар, Мерло”, – йдеться на сторінці екопарку.

Крім того, у межах комплексу діє ресторан, де можна спробувати смаколики власного виробництва господарств Ясногородки – вино, м’ясо та яйця страусів, равликів. Заклад позиціюється як сімейний еко-ресторан. Одна з фірмових страв – “Страус а-ля Строганов”. Це, власне, м’ясо екзотичного птаха, печериці, цибуля, вершковий соус і картопляне пюре.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!