“Наша Ряба” почала виробництво дитячого харчування

0 821

“Наша Ряба”, підрозділ найбільшого виробника курятини в Україні, агропромислового холдингу МХП, почав виробництво продуктів дитячого харчування під ТМ “КОКО”. У компанії повідомили, що виробництво такої групи продуктів планувалося задовго до війни. У березні була виготовлена перша партія дитячого харчування “КОКО”, яку в МХП вирішили безкоштовно передати для допомоги населенню, пише SEEDS.

“Ідея випускати дитяче харчування з курочки “Наша Ряба” з’явилася задовго до війни. Команда інновацій бренду знайшла в Європі завод, який може виготовляти продукт найвищої якості. У березні перша партія “КОКО” була готова і доставлена в Україну. Але в магазини не поїхала.
Компанія вирішила передати всю партію дитячого харчування “КОКО” на благодійність”, – повідомили в компанії.

Читайте також: Понад 200 тонн риби отримали військові та населення від Держрибагентства

Зокрема, супи-пюре для дітей віком від 6 міс. до 1,5 років вже передали в Чернігівську, Полтавську, Сумську та Київську області.

“Зараз ми передаємо дитяче харчування у Карітас України, Unicef, Фонд Маша, фонд Твоя опора, СОС Дитячі містечка України, Благодійний фонд Євгена Пивоварова. Залучаємо й благодійний фонд “МХП – Громаді”, – зазначили в МХП.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!