Насіння перців від Іннова Україна. Ставимо на якість та врожайність

0 580

Компанія Іннова Україна – провідний постачальник кращого насіння овочевих та баштанних культур для українських фермерів. Наша місія – надавати сучасні та інноваційні рішення для отримання високої врожайності та прибутковості нашими Партнерами в усіх куточках України.

Іннова Україна представляє найкращі сорти та гібриди перців від провідного угорського виробника ZKI: Хелікон F1, Хірош, Навігатор F1 та Біхар F1.


Хелікон F1 – новинка 2021 року

Солодкий перець блочного типу, який став однією з найпопулярніших новинок 2021 року серед українських фермерів. Колір переходить від кремового до помаранчевого. Хелікон F1 відрізняється високою стійкістю до захворювань, надзвичайними смаковими якостями та вражаючими показниками врожайності.


Хірош: Перевірений часом гострий перець

Хірош – сорт гострого перцю, що вже давно підкорив серця фермерів України. Середня довжина плодів 16-18 см, вага 35-40 г. Міцна рослина з великою кількістю плодів, що легко збираються. Високий вміст червоного пігменту та сухих речовин. Вміст капсаїцину 500-800 мг/кг (9500-12800 по шкалі Сковілла).Навігатор F1: Рекордсмен урожайності 2023 року

Перець Навігатор F1 – це кращий представник типу Капія в Україні, з вражаюче насиченим червоним кольором та конусоподібною формою. Цей ранній гібрид відрізняється високою стійкістю до несприятливих умов та вражаючими характеристиками зав’язування, що зробило його лідером урожайності 2023 року. Придбання цього гібриду є обов’язковим для будь-якого сучасного фермера.


Біхар F1: Яскравий та смачний гібрид

Біхар F1 від ZKI – яскраво-червоний гібрид типу Ротунда (Гогошари), який відрізняється надзвичайною врожайністю та чудовим смаком. Міцна рослина здатна витримати велике навантаження плодів, роблячи його ідеальним для комерційного вирощування. Плоди важать від 300 до 350 г та мають товщину стінки близько 1 см, що робить їх вельми популярними серед споживачів.


Усі згадані перці ZKI відзначаються високою стійкістю несприятливих погодних умов, хвороб, зокрема, вершкової гнилі та толерантністю до вірусів, що робить їх надійними та прибутковими для фермерів.


Запрошуємо дилерів для співпраці!

Ознайомитись з роздрібними фасуваннями можна на сайті дилера Агро Ранчо

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!