Невеличке містечко на Прикарпатті збирається стати ковбасною столицею України

0 358

Букачівська ОТГ Івано-Франківської області планує створити перший в Україні м’ясо-ковбасний кластер. Про це повідомила під час презентації результатів проєкту СУП та Програми U-LEAD з Європою “ОТГ та БІЗНЕС: шляхи сприяння взаємодії” провідний спеціаліст Букачівської ОТГ Тамара Гаргат.

“Наша громада претендує стати найбільшим центром виробництва ковбаси в Україні, — стверджує спеціаліст. — Ще понад 200 років тому в наших краях розпочали роботу маленькі ковбасні мануфактури, які зараз переросли в цехи, що виробляють 40-45 тонн м’ясних продуктів на добу”.

За словами Тамари Гаргат, в Букачівській ОТГ знаходиться найбільший в західному регіоні забійний цех та вирощується рогата худоба елітних сортів.

“Наші ковбасні виробники мають свої запатентовані авторські рецепти. Найбільш відомими виробництвами краю є: “Букачівські ковбаси”, “Вишнівські ковбаси”, а також “Букачівські на дровах”, — розповідає Тамара Гаргат.

Цього року громада хотіла провести перший “Ковбаса Фест“, проте у зв’язку із пандемією COVID-19 перенесли на невизначений час.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgroPortal 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!