Незламні підприємці трьох областей зможуть отримати гроші на розвиток бізнесу

0 340

В Україні стартувала освітньо-грантова програма «Міцність», в рамках якої незламні підприємці зможуть отримати $3000 на розвиток власного бізнесу, пише SEEDS.

Програма доступна для бізнесів з Одещини, Харківщини та Дніпропетровщини. Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації України.

Підприємці з цих регіонів зможуть відвідати воркшопи, майстер-класи, лекції  та семінари. Учасники покращать навички в плануванні бізнесу, маркетингу, міжнародній торгівлі, розвитку інновацій, психологічній стійкості тощо.

«Підтримуємо бізнес, який постраждав під час повномасштабної війни. 60 малих і середніх підприємств зможуть пройти навчання та отримати фінансову допомогу для відновлення діяльності», – йдеться в повідомленні Міністерства.

За результатами програми буде обрано 20 бізнесів, які презентують найпрогресивніші ідеї відновлення діяльності. Вони отримають допомогу в $3000 на закупівлю нового обладнання, ремонт приміщення, запаси сировини та інших необхідних витрат для розвитку бізнесу.

Читайте також: На одній з ферм Львівщини з’явиться науково-консультаційний центр з питань виробництва біодизеля

Долучитися до проєкту можна оОфлайн – у центрах підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі та Кривому Розі. Та онлайн – від центру Дія.Бізнес у Харкові.

Подати заявку на участь в програмі можна до 8 вересня за посиланням.


Освітньо-грантову програму «Міцність» організовано мережею центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес  за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та державної установи Офіс з розвитку підприємництва та експорту. Програма реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!