Тепер пляшки для напоїв виготовлятимуть не тільки з нафти, а й з біосировини      

0 515

Неймовірні новини світу: вперше у світі пляшки для напоїв виготовлені лише з біологічних матеріалів отримають комерційне застосування. Приблизно на 70% такі пляшки складатимуться з речовини під назвою “параксилол”, пише SEEDS.  

Компанія оптової торгівлі нафтою Eneos зазначила, що для виробництва цієї речовини застосовується нова технологія, заснована на використанні олії та інших біоматеріалів.

Група японських компаній займається розробкою перших у світі пластикових пляшок для напоїв, виготовлених з біологічних матеріалів, а не нафти.

Розпочати виробництво матеріалу мають до кінця цього року. Масове виробництво таких пляшок заплановано на 2024 рік. Планується щорічно випускати приблизно 35 млн пляшок, повідомляє NHK.

Читайте також: Нашестя фур на Одещині перетворює регіон на епіцентр масштабного екологічного лиха 

Офіційний представник Eneos Сода Тадакадзу повідомив, що з цією технологією можна майже повністю ліквідувати емісію двоокису вуглецю від пластикових пляшок, що виготовляються з нафтопродуктів.

Новий процес спричинить підвищення вартості виробництва. Проте компанія сподівається, що ці зусилля сприятимуть поширенню чистих ресурсів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!