Кінець сезону: ціни на ягоди почали зростати

0 160

Українські господарства вже завершили збір лохини ранніх сортів. Ягоду ж пізніх сортів почали збирати лише деякі господарства у західних регіонах країни. Саме тому пропозиція лохини на ринку скоротилась і ціни на неї почали зростати. Утім, ймовірно, ця тенденція протримається недовго, повідомляє SEEDS.

“У результаті таких цінових коригувань лохина сьогодні пропонується до продажу по 80-140 грн/кг ($2,19-3,83/кг), що в середньому на 16% дорожче, ніж тижнем раніше. Головною причиною подорожчання цієї ягоди ключові гравці ринку називають скорочення пропозиції лохини на тлі досить активного попиту”, – зазначають аналітики порталу EastFruit.

Читайте також: Діти збирали ягоди, щоб купити тепловізор для військових

Таким чином, у період міжсезоння ягода подорожчала. Наразі ціни на лохину практично такі ж, як були в середині серпня минулого року. Утім, гравці ринку вважають, що подорожчанння ягоди триватиме не довго. Найближчим часом більшість українських господарств почнуть збір лохини пізніх сортів. Відповідно, пропозиція ягоди на ринку зросте, а ціни знову почнуть низхідний рух.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!