Бойові телята: маленькі Байрактар та Джавеліна з’явилися на фермі у Рівненській області

0 494

Турецькі безпілотники “Байрактар ТБ2” та американські переносні протитанкові ракетні комплекси FGM-148 “Джавелін” неабияк допомогли українській армії у знешкодженні ворожої російської техніки. На честь цього озброєння складають пісні та вірші та називають тварин (собак, мешканців зоопарків). Нещодавно свої Байкрактар та Джевеліна з’явилися на Рівненщині. Так назвали телят на сімейній фермі “Молочний край”, повідомляє SEEDS.

Загалом з 24 лютого на фермі з’явилося 6 теляток.

З початку війни брат господарки ферми Марії Правдюк запропонував її родині переїхати до Польщі. Утім, вон відмовилися та залишилися вдома, щоб доглядати за господарством.

Власники ферми, родина Правдюків, допомагають місцевій громаді та військовим.

“Понад 300 літрів молока фермери віддали безкоштовно для жінок, які готують на потреби армії – це і молоко, і кисломолочний сир, і кефір. А ще для випічки військовим сім’я Правдюків надавала цукор, яйця, олію. Окрім продуктів Маша Правдюк збирає одяг своїх дітей, щоб завезти в місто, де збирають для тих, кому він зараз необхідний”, – повідомили на Facebook-сторінці проєкту “Сімейні молочні ферми”, до якого входить господарство “Молочний край”.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!